Company Logo

 

23 t/m 25 april 2019 worden de voorwedstrijden driebanden klein 3e klasse gespeeld bij Café de Maarschalk.

De eindstand:

Voorwedstrijden PK Driebanden klein 3e klasse 2019-2020
Pos Naam Prt Punt Car Brt Moy HS P.Moy
1 Frans Som de Cerff 6 10 87 230 0.378 3 0.681
2 Johan Muis 6 10 85 220 0.386 5 0.681
3 Eus Stuik 6 8 83 287 0.289 4 0.441
4 Peter Janssen 6 6 84 257 0.326 4 0.428
5 Melanie Muis 6 6 75 288 0.260 3 0.517
6 Rinus Offringa 6 4 73 258 0.282 3 0.394
7 Elbert Vreekamp 6 3 71 203 0.349 4 0.555
8 Henk van Liere 6 1 57 281 0.202 3 0.333
Alg. Gemiddelde: 0.303
 

HS: Johan 5


 

De Districtsfinale is op 6, 7, 9 en 10 mei, ook bij De Maarschalk.

 

6, 7, 9 en 10 mei 2019 werd de Districtsfinale driebanden klein 3e klasse gespeeld bij Café de Maarschalk.

De uitslag:

Districtsfinale 't Sticht
PK Driebanden klein 3e klasse 2019-2020
# Naam Prt Pnt Car Brt Moy HS P.Moy Car%
1 Johan Muis (18) 6 12 108 250 0.432 5 0.750 100.0
2 Frans Som de Cerff (15) 6 8 85 266 0.319 4 0.625 94.4
3 Eus Stuik (15) 6 6 72 260 0.276 4 0.384 80.0
4 Melanie Muis (15) 6 6 63 281 0.224 3 0.319 70.0
5 Elbert Vreekamp (18) 6 5 91 307 0.296 4 0.529 84.3
6 Wiel Hodiamont (15) 6 5 69 294 0.234 2 0.326 76.7
7 Wybe Stitselaar (15) 6 0 67 286 0.234 3 0.000 74.4
Alg. Gemiddelde: 0.285  

HS: Johan - 5


Omdat we nu met een variabel aantal caramboles speelden, staat tussen haakjes bij de spelers het aantal te maken caramboles.

De finalisten, wedtstrdijleider en arbiters

Competitie 2018-2019

Een overzicht van alle geplande thuiswedstrijden vind je op BiljartPoint.nl

De teams voor dit seizoen:

Maarschalk 1 - Driebanden Groot - A1 - 1e plaats
Maarschalk 1 - Driebanden Groot - A1 - 8e plaats
Maarschalk 4 - Driebanden Klein - B1A - 8e plaats
Maarschalk 5 - Driebanden Klein - B1B - 5e plaats
Maarschalk 6 - Driebanden Klein - B2A - 7e plaats
Maarschalk 7 - Libre - C4 -

B.V.Z. 1 - Driebanden Groot - A1 - 10e plaats

 

De Gewestelijke finale voor de A-klasse wass op 18 en 19 mei bij De Hazelaar in Rosmalen.  Helaas werden, Anton, Leo, Willem en Jan laatste.
Uitslag Gewestelijke Finale A-klasse MN1 + MN2

Op 25 en 26 mei is de finale voor de Libre C4 bij Biljart Centrum Lelystad.  Rinus, Steve, Ko en René werden hier derde,
Uitslag Gewestelijke Finale C4 Afdeling MN1

 

Persoonlijke Kampioenschappen (PK's)

Kampioenschap van Nederland driebanden groot tweede klasse

Van 22 t/m 24 maart speelde Anton Brouwer in Rumpt deze bijzondere finale.  Hier kwam hij door de kalificatie, maar bleef steken in de eerste ronde van het hoofdtoernooi.

Poule-indelingen
Uitslagen poulewedstrijden
Totaal-uitslag voorwedstrijden
Uitnodiging Nationale Finale
Uitslag Kwalificatie Poule C
Uitslag Hoofdtoernooi Poule B

 

Bandstoten Klein 2e klasse

Op 16 en 17 februari speelde Kasjan Voorhaar de rechtstreekse Districtsfinale Bndstoten Klein 2e klasse bij O.G.B. in Bussum.  In deze finale eindigde hij als eerste, met een moyenne van 4,41, 12 punten en een hoogste serie van 26.  In de Gewestelijke finale op 13 & 14 April werd hij 4e, met 2.38 en een HS va 15.

Uitnodiging Districtsfinale
Uitslag Districtsfinale
Uitnodiging Gewestelijke finale
Uitslag Gewestelijke finale

 

Bandstoten Klein 4e klasse

Op 18, 20 en 21 december werd bij Café De Maarschalk poule 4e gespeeld, met daarin Peter Wijngaarden en Marc du Bois.  Zij haalden beide de finale niet - ze eindigden net onder de ondergrens van de klasse.

De districtsfinale was ook bij De Maarschalk, van 8 t/m 11 januari.

Uitnodiging voorwedstrijden
Uitslag voorwedstrijden
Uitnodiging Districtsfinale
Uitslag Districtsfinale

 

Driebanden Klein Hoofdklasse

Van 2 t/m 4 november werd een rechtstreekse finale gespeeld bij café 't Wapen van Ankeveen.  Herin was Anton Brouwer deelnemer en stond Kasjan Voorhaar reserve.  Tijdens de finale met 6 personen werd Anton helaas laatste.

Uitnodiging finale
Uitslag finale

 

Libre 2e klasse

Van 1 t/m 3 oktober speelde Nico van Ekris zijn voorwedstrijden bij BV O.G.B. in Bussum
Zijn minimale wedstrijdritme in deze spelsoort resulteerde helaas in een degradatie naar de 3e klasse.

Uitnodiging voorwedstrijden
Uitslag Voorwedstrijden

 

Driebanden Groot 3e klasse

Van 11 t/m 13 juni speelden Leo Walbeek en Marc du Bois bij Biljartcentrum 't Gooi.

Marc haalde slechts 3 punten. met een moyenne van 0,347 en een hoogste serie van 4.
Hij heeft zich afgemeld voor een eventuele finaleplek

Leo Haalde 8 punten, met een moyenne van 0,322 en ook een hoogste serie van 4.
In de uitslag was hij als eerste reserve geplaatst voor de finale in Week 40, maar door een afzegging initieel toch deelnemer.
helaas moest hij door ziekte afzeggen.

Uitnodiging voorwedstrijden
Uitslag voorwedstrijden
Uitnodiging finale

 

Driebanden Klein 1e klasse

24 en 25 mei speelde Eric de Wit bij 't Centrum in Ankeveen.  Met 8 punten, 0,714 moyenne en hoogste serie 7 plaatste hij zich als 4e voor de districtsfinale die van 18 t/m 21 juni werd gespeeld bij B.V. Badhuis in Bussum.

Eric won de districtsfinale met 11 punten, 0,707 en hoogste serie 6.  Hij kwam maar 2 caramboles te kort.

De Gewestelijke finale werd van 30 november t/m 2 december gespeeld bij De Pomerans in Heukelum.  Eric de Wit werd daar 2e, maar kreeg geen plek in de NK.

Uitnodiging voorwedstrijden
Uitslag voorwedstrijden
Uitnodiging Districtsfinale
Uitslag Districtsfinale
Uitnodiging Gewestelijle finale
Uitslag Gewestelijke finale

 

Driebanden Klein 2e klasse

30 april t/m 2 mei speelden Nico van Ekris en Marco Huibregtse thuis bij Café De Maarschalk. In hun poule werd Marco eerste, met 10 punten en 0,526.  Nico werd 2e, met 8 punten en 0,442
7 t/m 9 mei speelden Leo Walbeek en Marc du Bois bij Biljartcentrum 't Gooi.  Leo werd 5e, met 4 punten, en 0,433.  Marc werd eerste, met 10 punten en 0,562.  Hij mag de komende 2 jaar in de eerste klasse mee doen.

Voor de Districtsfinale, die van 8 t/m 10 juni werd gespeeld bij De Krim in Driebergen, was Marc als eerste geplaats, Marco als tweede en Leo als zesde.  Nico had zich vooraf al afgezegd voor de finale. Marco kon vanwege zijn rug helaas ook niet mee doen.

Marc won de finale, met slecht één verliespartij en maar 3 caramboles te kort.  Door moeizame partijen aan het einde van de zaterdag en zondag met een moyenne dat iets lager was als in de voorrondes: 0,530.  Leo eindigde als 5e, met 6 punten en 0,478.  Beide met een hoogste serie van 5.

De regiofinale werd van 2 t/m 4 november gespeeld bij B.V. Apollo in Maarssen.  Door een gebrek aan concentratie eindigde Marc met slechts 2 punten als laatste

Uitnodiging voorwedstrijden
Uitslag voorwedstrijden
Uitnodiging Districtsfinale
Uitslag Districtsfinale
Uitnodiging Gewestelijke finale
Uitslag Gewestelijke finale

 

Libre 5e klasse (interval)

Van 23 t/m 25 april 2018 speelde Sofie van Ancum bij Biljartcentrum 't Gooi.  Zij werd 6e, met 6 punten en een moyenne van 0.49 (90.6%).  Ze heeft zich helaas voor de finale afgemeld.

Uitnodiging voorwedstrijden
Uitslag voorwedstrijden

 

Driebanden Klein 3e klasse

Op 17, 19 en 20 april speelde Rinus Offringa thuis bij Café De Maarschalk.  Met 8 punten en een van 0,335 plaatste hij zich als 7e voor de districtsfinale die van 28 t/m 30 mei gehouden werd bij O.G.B. in Bussum.  Daar werd hij 7e, met 4 punten, een gemiddelde van 0,303 en 4 punten.

Uitnodiging voorwedstrijden
Uitslag voorwedstrijden
Uitnodiging Districtsfinale
Uitslag Districtsfinale

 

Competitie

Dir seizoen speelde BV De Maarschalk met dezelfde teams als afgelopen jaar.

De teams:

Maarschalk 1 (A - Groot) - 8e plaats
Maarschalk 2 (A - Groot) - 1e plaats !
Maarschalk 3 (B1A - Klein) - 4e plaats
Maarschalk 4 (B1B - Klein) - 7e plaats
Maarschalk 5 (B2A - Klein) - 8e plaats
Maarschalk 6 (B2B - Klein) - 5e plaats
Maarschalk 7 (C4 - Libre) - 8e plaats

Voor een plaats in de Gewestelijke Finale in de A-klasse werd er een uit en een thuiswedstrijd gespeeld door Maarschalk 2 tegen B.V. '75 4.  Het team uit Leusden bleek in beide wedstrijden te sterk, waardoor het seizoen voor Maarschalk 2 helaas over is.

Uitslagen

Per de 2e helft van de competitie speelde B.V.Z. 1, het A-klasse (Driebanden Groot) team van Biljart Verening Zuid ook in onze lokatie.  Hun thuisspeelavond is de donderdag.

B.V.Z. 1  (A - Groot) - 9e plaats

Op zaterdag 7 april speelde B.V.Z. 1 met als eerste man de beste driebandenspeler van Nederland: Dick Jaspers.
In een prima partij speelde hij in 40 beurten zijn 86 (!) te maken caramboles en stelde de winst veilig.

Uitslag bij Biljartpoint.nl.

Persoonlijke Kampioenschappen (PK's)

Driebanden Groot 2e klasse

Deze wedstrijden worden op nationaal niveau gespeeld.  Bij Biljartcentrum Vaartweg speelde Anton Brouwer in februari in de poule voor district 't Sticht in de 2e en 3e week van februari.  9 punten waren voldoende, maar het moyenne van 0.523 was dat niet.

Poule-indeling

Bandstoten 4e klasse

Tussen 19 en 22 december werd de traditioneel grootste set voorrondes gespeeld.  Met 51 inschrijvingen, waarvan er zich 10 afmelden, bleef er een grote groep deelnemers over. waaronder 6 van BV De Maarschalk.  Marco Huijbregtse (10 pnt, 1,47, hs: 14) en Marc du Bois (12 pnt, 1,40, hs: 11) plaatsten zich voor de finale.  Jan Veldwijk (8 pnt. 1,26, hs: 8) en Arno Kluvers (6 pnt, 1,15, hs: 6) hadden zich bij voorbaat al voor de districtsfinale afgemeld.  Willem Wilgenburg vond zijn eerste deelname een moeizame (6 pnt, 0,90, hs: 9, HD).  Peter Wijngaarden moest erkennen dat zijn degradatie terecht was (0 pnt, 0,86, hs: 10, DD).

De Districtsfinale werd van 12 t/m 14 januari gespeeld bij BV Nieuw Zeist.  Marco Huijbregts werd daar 2e, na een constante serie wedstrijden, met 10 punten, een moyenne van 1.49, en een hoogste serie van 9.  Hij is tevreden, maar blijft het een moeilijk spel vinden.
Marc du Bois kon het weekeinde geen concentratie vinden en verspeelde de kansen die hij op de laatste dag nog had door twee verliespartijen.  Een gemiddelde van 1.14 is niet genoeg voor een finale, al waren de 7e plaats en 4 punten beter dan het resultaat van 2 jaar eerder.

Marco nam van 9 t/m 11 februari deel aan de Regiofinale bij RCN in Nieuwegein.  Hij werd hier 7e.

Uitnodiging voorwedstrijden
Uitslag voorwedstrijden
Uitnodiging districtsfinale
Uitslag districtsfinale

Driebanden Klein Hoofdklasse

Op 21 en 22 oktober spelen Anton Brouwer en Kasjan Voorhaar in de rechtstreekse finale in deze klasse, bij BV Apollo, in wijkcentrum 't Schuurtje te Maarssen.  Beide haalden de regiofinale, die van 15 t/m 17 december werd gespeeld.  Kasjan meldde zich voor die finale af. In een toernooi met 8 sterke tegenstanders werd Anton laatste.

Uitnodiging Districtsfinale
Uitslag Districtsfinale
Uitnodiging Regiofinale
Uitslag Regiofinale

Libre Klein 2e klasse

Nico van Ekris speelde van 2 t/m 4 oktober voorwedstrijden Libre 2e klasse bij O.G.B. in Bussum.  Helaas ging het hem moeilijk af en eindigde hij buiten de finale met een halve degradatie.

Uitnodiging voorwedstrijden
Uitslag voorwedstrijden

Driebanden Groot 3e klasse

Op 13, 15 en 16 mei speelden Marc du Bois en Leo Walbeek hun voorwedstrijden bij BV Onder Ons in Hilversum.  Leo haalde 7 punten, 0,357 en hs 5.  Daarmee haalde hij de 8e plaats in de finale, maar heeft afgezegd.  Marc eindigde met 5 punten, 0,376, en schoof van 1e reserve naar de 8e finale plaats. 

De Districtsfinale werden op 2, 3, 4 en 6 oktober gespeeld bij 't Biljartcentrum op de Vaartweg.  Helaas moest Marc vooraf vanwege ziekte afmelden.

Uitnodiging Voorwedstrijden
Uitslag voorwedstrijden
Uitnodiging Districtsfinale

Driebanden Groot Open klasse

Van 31 mei t/m 2 juni speelde Carel Okhuyzen voorrondes bij BV Onder Ons in Hilversum.   Met een moyenne van 0,306 en 4 wedstrijdpunten is hij als 8e geplaatst voor de finale, die werd gehouden van 31 augustus t/m 2 september, wederom bij BV Onder Ons in Hilversum.  Hier werd Carel 7e.

Uitnodiging
Uitslag
Uitnodiging finale
Uitslag final

Driebanden Klein 1e klasse

Van 15 t/m 17 mei speelde Nico van Ekris, Marco Huibregtse en Eric de Wit thuis de voorwedstrijden in poule 1C.
Alleen Eric plaatste zit voor de finale.  Nico en Marco kregen beiden een directe degradatie.

De districtsfinale werd gehouden van 12 t/m 16 juni bij BV De Krim in Driebergen. Daar werd Eric derde, achter winnaar H, Hooijens, met 8 punten en 0,646 moyenne, hoogste serie 8.

Uitnodiging voorwedstrijden
Uitslag
Uitnodiging finale
Uitslag finale

Driebanden Klein 2e klasse

Leo Walbeek en Marc du Bois speelde 1,2 en 4 mei in poule 2D bij BV Rapiditas in Weesp, Carel Okhuyzen speelde op 9, 11 en 12 mei in poule 2C bij BV Onder Ons in Hilversum.

Geen van hen kon zich voor de finale plaatsen.

Uitnodiging
Uitslag

Driebanden Klein 3e klasse

Geen deelnemers van BV De Maarschalk, maar Café De Maarschalk was wel de lokatie van de finale.

Meer informatie op de speciale pagina.

 

Competitie 2019-2020

De teams voor dit seizoen:

Maarschalk 1 - Poule A
Maarschalk 2 - Poule A
Maarschalk 3 - Poule B1A
Maarschalk 4 - Poule B1B
Maarschalk 5 - Poule B2B
Maarschalk 6 - Poule C4

Persoonlijke Kampioenschappen (PK's)

 

Driebanden Klein Hoofdklasse

Na voorwedstrijden bij Biljart en Darts De Haven plaatste Anton Brouwer zich voor de gewestelijke finale bij O.G.B. in Bussum van 3-5 januari.  Met slechts één verliespartij werd hij hier kampioen. Van 7 t/m 9 februari werd de Landelijke finale spelen in Alkmaar.  Met slechts 2 caramboles te kort over het hele weekend krijg Anton de zilveren medaille omgehangen.

Uitnodiging finale Gewest MN 1
Uitslag finale Gewest MN 1
Website KNBB - Driebanden klein hoofdklasse - alle informatie, inclusief de uitslagen.
Uitslag bij BiljartProf

Anton in actie tijdens de finale in Alkmaar

Libre Klein Hoofdklasse

Maandag 20, Woensdag 22 en donderdag 23 januari speelt Kasjan Voorhaar Voorwedstrijden bij RCN in Nieuwegein.

Uitnodiging Districsoverstijgende voorwedstrijden

 

Bandstoten Klein 2e klasse

Op 17 en 18 december speelde Marc du Bois bij 't Centrum in Ankeveen. Het gebrek aan spelen van het kleine spel werd snel duidelijk. De degradatie van vorig jaar is weggepoetst, maar als één na laatste zeker geen finaleplaats.

Uitnodiging voorwedstrijden
Uitslag voorwedstrijden

 

Libre Klein 3e klasse

Nico van Ekris speelde 25 t/m 27 juni in Poule 3B bij Biljart en Dartcentrum De Haven in Hilversum.  Hij haalde helaas niet de finale.

Uitnodiging voorwedstrijden
Uitslag voorwedstrijden

 

Driebanden Klein 1e klasse

20 en 22 mei speelde Kasjan Voorhaar voor Poule 1A bij De Bun in Huizen.  20, 21 en 23 mei speelden Eric de Wit en Marc du Bois voor Poule 1B bij Badhuis in Bussum. Alle drie hebben zij de Districtsfinale gehaald, die gespeeld wordt van 17 t/m 20 juni bij V.V. Badhuis in Bussum.  Hier werd Eric tweede, Kasjan derde en Marc zevende.

Bij de Gestelijke finale kon Eric niet verder komen dan een 5e plaats.

Uitnodiging voorwedstrijden
Uitslag voorwedstrijden
Uitnodiging Districstfinale
Uitslag Districtsfinale
Uitslag Finale Gewest MN1

 

Driebanden Klein 2e klasse

Van 1 t/m 3 mei speelden Nico van Ekris en Leo Walbeek de voorwedstrijden in Poule 2C bij Biljartcentrum De Haven. Beide haalden de Districtsfinale niet.

Uitnodiging voorwedstrijden
Uitslag voorwedstrijden

 

Driebanden Klein 3e klasse

Van 23 t/m 25 april spelen Henk van Liere en Rinus Offringa bij De Maarschalk voor Poule 3C.
De Districtsfinale was op 6, 7, 9 en 10 mei ook bij De Maarschalk, helaas zonder Maarschalkers.

Uitnodiging voorwedstrijden
Uitslag Voorwedstrijden
Uitnodiging Districtsfinale
Uitslag Districtfinale

 




Powered by Joomla!® Template by ThemZa.com