Company Logo

Competitie 2018-2019

Een overzicht van alle geplande thuiswedstrijden vind je op BiljartPoint.nl

De teams voor dit seizoen:

Maarschalk 1 - Driebanden Groot - A1 - 1e plaats
Maarschalk 1 - Driebanden Groot - A1 - 8e plaats
Maarschalk 4 - Driebanden Klein - B1A - 8e plaats
Maarschalk 5 - Driebanden Klein - B1B - 5e plaats
Maarschalk 6 - Driebanden Klein - B2A - 7e plaats
Maarschalk 7 - Libre - C4 -

B.V.Z. 1 - Driebanden Groot - A1 - 10e plaats

 

De Gewestelijke finale voor de A-klasse wass op 18 en 19 mei bij De Hazelaar in Rosmalen.  Helaas werden, Anton, Leo, Willem en Jan laatste.
Uitslag Gewestelijke Finale A-klasse MN1 + MN2

Op 25 en 26 mei is de finale voor de Libre C4 bij Biljart Centrum Lelystad.  Rinus, Steve, Ko en René werden hier derde,
Uitslag Gewestelijke Finale C4 Afdeling MN1

 

Persoonlijke Kampioenschappen (PK's)

Kampioenschap van Nederland driebanden groot tweede klasse

Van 22 t/m 24 maart speelde Anton Brouwer in Rumpt deze bijzondere finale.  Hier kwam hij door de kalificatie, maar bleef steken in de eerste ronde van het hoofdtoernooi.

Poule-indelingen
Uitslagen poulewedstrijden
Totaal-uitslag voorwedstrijden
Uitnodiging Nationale Finale
Uitslag Kwalificatie Poule C
Uitslag Hoofdtoernooi Poule B

 

Bandstoten Klein 2e klasse

Op 16 en 17 februari speelde Kasjan Voorhaar de rechtstreekse Districtsfinale Bndstoten Klein 2e klasse bij O.G.B. in Bussum.  In deze finale eindigde hij als eerste, met een moyenne van 4,41, 12 punten en een hoogste serie van 26.  In de Gewestelijke finale op 13 & 14 April werd hij 4e, met 2.38 en een HS va 15.

Uitnodiging Districtsfinale
Uitslag Districtsfinale
Uitnodiging Gewestelijke finale
Uitslag Gewestelijke finale

 

Bandstoten Klein 4e klasse

Op 18, 20 en 21 december werd bij Café De Maarschalk poule 4e gespeeld, met daarin Peter Wijngaarden en Marc du Bois.  Zij haalden beide de finale niet - ze eindigden net onder de ondergrens van de klasse.

De districtsfinale was ook bij De Maarschalk, van 8 t/m 11 januari.

Uitnodiging voorwedstrijden
Uitslag voorwedstrijden
Uitnodiging Districtsfinale
Uitslag Districtsfinale

 

Driebanden Klein Hoofdklasse

Van 2 t/m 4 november werd een rechtstreekse finale gespeeld bij café 't Wapen van Ankeveen.  Herin was Anton Brouwer deelnemer en stond Kasjan Voorhaar reserve.  Tijdens de finale met 6 personen werd Anton helaas laatste.

Uitnodiging finale
Uitslag finale

 

Libre 2e klasse

Van 1 t/m 3 oktober speelde Nico van Ekris zijn voorwedstrijden bij BV O.G.B. in Bussum
Zijn minimale wedstrijdritme in deze spelsoort resulteerde helaas in een degradatie naar de 3e klasse.

Uitnodiging voorwedstrijden
Uitslag Voorwedstrijden

 

Driebanden Groot 3e klasse

Van 11 t/m 13 juni speelden Leo Walbeek en Marc du Bois bij Biljartcentrum 't Gooi.

Marc haalde slechts 3 punten. met een moyenne van 0,347 en een hoogste serie van 4.
Hij heeft zich afgemeld voor een eventuele finaleplek

Leo Haalde 8 punten, met een moyenne van 0,322 en ook een hoogste serie van 4.
In de uitslag was hij als eerste reserve geplaatst voor de finale in Week 40, maar door een afzegging initieel toch deelnemer.
helaas moest hij door ziekte afzeggen.

Uitnodiging voorwedstrijden
Uitslag voorwedstrijden
Uitnodiging finale

 

Driebanden Klein 1e klasse

24 en 25 mei speelde Eric de Wit bij 't Centrum in Ankeveen.  Met 8 punten, 0,714 moyenne en hoogste serie 7 plaatste hij zich als 4e voor de districtsfinale die van 18 t/m 21 juni werd gespeeld bij B.V. Badhuis in Bussum.

Eric won de districtsfinale met 11 punten, 0,707 en hoogste serie 6.  Hij kwam maar 2 caramboles te kort.

De Gewestelijke finale zal van 30 november t/m 2 december plaats vinden bij De Pomerans in Heukelum.  Eric de Wit is daar als eerste geplaatst.

Uitnodiging voorwedstrijden
Uitslag voorwedstrijden
Uitnodiging Districtsfinale
Uitslag Districtsfinale
Uitnodiging Gewestelijle finale

 

Driebanden Klein 2e klasse

30 april t/m 2 mei speelden Nico van Ekris en Marco Huibregtse thuis bij Café De Maarschalk. In hun poule werd Marco eerste, met 10 punten en 0,526.  Nico werd 2e, met 8 punten en 0,442
7 t/m 9 mei speelden Leo Walbeek en Marc du Bois bij Biljartcentrum 't Gooi.  Leo werd 5e, met 4 punten, en 0,433.  Marc werd eerste, met 10 punten en 0,562.  Hij mag de komende 2 jaar in de eerste klasse mee doen.

Voor de Districtsfinale, die van 8 t/m 10 juni werd gespeeld bij De Krim in Driebergen, was Marc als eerste geplaats, Marco als tweede en Leo als zesde.  Nico had zich vooraf al afgezegd voor de finale. Marco kon vanwege zijn rug helaas ook niet mee doen.

Marc won de finale, met slecht één verliespartij en maar 3 caramboles te kort.  Door moeizame partijen aan het einde van de zaterdag en zondag met een moyenne dat iets lager was als in de voorrondes: 0,530.  Leo eindigde als 5e, met 6 punten en 0,478.  Beide met een hoogste serie van 5.

De regiofinale werd van 2 t/m 4 november gespeeld bij B.V. Apollo in Maarssen.  Door een gebrek aan concentratie eindigde Marc met slechts 2 punten als laatste

Uitnodiging voorwedstrijden
Uitslag voorwedstrijden
Uitnodiging Districtsfinale
Uitslag Districtsfinale
Uitnodiging Gewestelijke finale
Uitslag Gewestelijke finale

 

Libre 5e klasse (interval)

Van 23 t/m 25 april 2018 speelde Sofie van Ancum bij Biljartcentrum 't Gooi.  Zij werd 6e, met 6 punten en een moyenne van 0.49 (90.6%).  Ze heeft zich helaas voor de finale afgemeld.

Uitnodiging voorwedstrijden
Uitslag voorwedstrijden

 

Driebanden Klein 3e klasse

Op 17, 19 en 20 april speelde Rinus Offringa thuis bij Café De Maarschalk.  Met 8 punten en een van 0,335 plaatste hij zich als 7e voor de districtsfinale die van 28 t/m 30 mei gehouden werd bij O.G.B. in Bussum.  Daar werd hij 7e, met 4 punten, een gemiddelde van 0,303 en 4 punten.

Uitnodiging voorwedstrijden
Uitslag voorwedstrijden
Uitnodiging Districtsfinale
Uitslag Districtsfinale

 




Powered by Joomla!® Template by ThemZa.com